Elliot oljemålning

Elliot oljemålning
Elliot oljemålning
Elliot oljemålning
Elliot oljemålning
Elliot oljemålning
Elliot oljemålning

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ELLIOT (1900-tal): Sandhamn, signerad och datarerad C Elliot 1979, olja på duk, ca 50x61

Hål i duk

403428

2016-09-06