Annika Svenbro brons

Annika Svenbro brons
Annika Svenbro brons
Annika Svenbro brons
Annika Svenbro brons
Annika Svenbro brons
Annika Svenbro brons
Annika Svenbro brons
Annika Svenbro brons

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANNIKA SVENBRO (född 1946): Utan titel, monogramsignerad AS, brunpatinerad brons, ca 15x25 cm

Slitage, blankpolerad på flera ställen

403434

2016-09-06