Nolbym dockskåpsmöbler
Klubbat för:
5 200 SEK
3 000 SEK
NOLBYN DOCKSKÅPSMÖBLER, 11 dlr, 1900-talets första del, bestående av 2 soffor, 4+1 stolar, salongsskåp, månbord 2 delar, bord med låda, dessutom medföljer 6 gardin uppsättningar och 4 mattor
En soffa och en stol med skador
403437
2016-09-08