Klubbat för:
7 000 SEK
9 000 SEK
CAMILLA ÅKRANS (född 1973): Hötorgsskraporna, signerad och daterad a tergo Camilla Åkrans 2009, 1/2 analogt fotografi, ca 56,5x44 cm
Råfilmsframkallning
403440
2016-09-06