Mats Pehrson blandteknik

Mats Pehrson blandteknik
Mats Pehrson blandteknik
Mats Pehrson blandteknik
Mats Pehrson blandteknik

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MATS PEHRSON (född 1958): Motiv från Södermalm, monogramsignerad och daterad à tergo 2005, blandteknik på duk, ca 37x27 cm

403453

2016-09-06