Spelbord Engelsk stil

Spelbord Engelsk stil
Spelbord Engelsk stil
Spelbord Engelsk stil
Spelbord Engelsk stil
Spelbord Engelsk stil
Spelbord Engelsk stil
Spelbord Engelsk stil
Spelbord Engelsk stil
Spelbord Engelsk stil
Spelbord Engelsk stil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, engelsk stil, 1900-tal, mahognyfanér, intarsia, låda i sargen, mässingsbeslag, kopplade ben, med hylla, på hjultrissor, höjd ca 75, utfällt 109x109 cm

Slitage, fläckar

403484

2016-09-06