Ljusstake empirestil

Ljusstake empirestil
Ljusstake empirestil
Ljusstake empirestil
Ljusstake empirestil
Ljusstake empirestil
Ljusstake empirestil
Ljusstake empirestil
Ljusstake empirestil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKE, mässing, 1800-tal, empirestil, foten med dekor av vinranka, höjd ca 28 cm

Smärre slitage

403518

2016-09-06