Silkesbroderi tidigt 1800-tal

Silkesbroderi tidigt 1800-tal
Silkesbroderi tidigt 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BRODERI, 1800-tal, barn i skog med slott i bakgrunden, silkesbroderi, ca 48x44,5 cm

Solblekt, slitage, spår från tidigare inramning

403527

2016-09-10