J G Arsenius hästar i landskap

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

JOHN GEORG ARSENIUS (1818-1903), hästar i landskap, signerad och daterad -96, ramd, dagermått ca 37 x 54 cm.

Zustandsbeschreibung

403536

2016-09-07