Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
JOHN GEORG ARSENIUS (1818-1903), hästar i landskap, signerad och daterad -96, ramd, dagermått ca 37 x 54 cm.
Zustandsbeschreibung
403536
2016-09-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner