Drottning Kristina efter Bourdon

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DROTTNING KRISTINA, litografi, 1800-tal, Achille Devéria, tryckt av François Le Villain, publiserad av Edward Bull & Edward Churton, after Sébastien Bourdon,
ca 38x32 cm

Fläckar

403542

2016-09-07