Skåp art deco

Skåp art deco
Skåp art deco
Skåp art deco
Skåp art deco
Skåp art deco
Skåp art deco
Skåp art deco
Skåp art deco
Skåp art deco
Skåp art deco

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP, art deco, 1930-tal, björk samt svartlackerade detaljer, toppskiva i marmor, höjd ca 701, 45x58 cm

Sekundär skiva, bruksslitage

403546

2016-09-07