Henrik Allert färgetsningar

Henrik Allert färgetsningar
Henrik Allert färgetsningar
Henrik Allert färgetsningar
Henrik Allert färgetsningar

Klubbat för:

850 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

HENRIK ALLERT (född 1937): (2) Figurkompositioner, signerade och numrerade, färgetsningar, vardera ca 23x22 cm

Kuntoraportti

403547

Päivämäärä:

2016-09-06