Henrik Allert färgetsningar
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
HENRIK ALLERT (född 1937): (2) Figurkompositioner, signerade och numrerade, färgetsningar, vardera ca 23x22 cm
Kuntoraportti
403547
Päivämäärä:
2016-09-06