Stolar stapelbara

Stolar stapelbara
Stolar stapelbara
Stolar stapelbara
Stolar stapelbara
Stolar stapelbara
Stolar stapelbara
Stolar stapelbara
Stolar stapelbara

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 6 st, 1900-talets mitt, märkta Monteringsfabriken Dala-Järna, björk, stapelbara, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage

403564

2016-09-07