V Darcey oljemålning
2016-09-07
403578
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
V. DARCEY (1900-talets början): Hönshus, olja på pannå, signerad V Darcey, 35x65 cm