Lennart Jirlow litografi

Lennart  Jirlow litografi
Lennart  Jirlow litografi

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): "Millenium", 1999, signerad och numrerad L. Jirlow 435/1999, färglitografi, 58 x 72 cm

403607

2016-09-07