Lennart Jirlow litografi
2016-09-07
403607
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "Millenium", 1999, signerad och numrerad L. Jirlow 435/1999, färglitografi, 58 x 72 cm