Göran Folcker blandteknik
Klubbat för:
750 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GÖRAN FOLCKER (1920-2000): (2) Kompositioner, signerade och daterade -66, blandteknik, ca 20,5x29 resp 21,5x28 cm, oramade
Kuntoraportti
403659
Päivämäärä:
2016-09-07