Göran Strått skulptur brons

Göran Strått skulptur brons
Göran Strått skulptur brons
Göran Strått skulptur brons
Göran Strått skulptur brons
Göran Strått skulptur brons
Göran Strått skulptur brons
Göran Strått skulptur brons
Göran Strått skulptur brons
Göran Strått skulptur brons
Göran Strått skulptur brons

Klubbat för:

6 400 SEK

3 000 SEK

GÖRAN STRÅÅT (1915-1994): Spegling, signerad och numrerad Göran Strååt 12/25, patinerad brons, Otto Meyers efterträdare, höjd inkl stensockel 22,5 cm

403666

2016-09-08