Byst föreställande Dane

Byst föreställande Dane
Byst föreställande Dane
Byst föreställande Dane
Byst föreställande Dane
Byst föreställande Dane
Byst föreställande Dane
Byst föreställande Dane
Byst föreställande Dane

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BYST, Dante, alabaster, höjd ca 25, längd 24 cm

Näsan med avslag samt smärre repor och nagg

403669

2016-09-07