Karmstol Frankrike

Karmstol Frankrike
Karmstol Frankrike
Karmstol Frankrike
Karmstol Frankrike
Karmstol Frankrike
Karmstol Frankrike
Karmstol Frankrike
Karmstol Frankrike
Karmstol Frankrike
Karmstol Frankrike
Karmstol Frankrike
Karmstol Frankrike
Karmstol Frankrike
Karmstol Frankrike

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, Louis XVI, Frankrike, träskuren och bemålad, randig klädsel, sitthöjd ca 40 cm

Lagningar, slitage

403672

2016-09-07