Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JAN HÅFSTRÖM (född 1937): Mr Walker, signerad daterad och numrerad, Jan Håfström 2003, färglitografi, bladmått ca 74x62 cm, oramad
403674
2016-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här