Stolar gustaviansk stil

Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, modell Axet, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, vitmålade, kannelerade ben, träskuren dekor av fleuroner, sitthöjd ca 45 cm

Visst slitage, klädsel med vissa fläckar

403687

2016-09-07