Göran Folcker
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "Rosa mellanrum", signerad FOLCKER PARIS 68, olja på duk, ca 130x97 cm.
Läs mer
403690
2016-09-07