Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NAEMI ERIKSSON (född 1920-2002): Blomsterstilleben, signerad och daterad Naemi Erikssn 90, olja på duk, ca 93x62 cm
403698
2016-09-07
Gör en kostnadsfri värdering här