Sezaki olja

Sezaki olja
Sezaki olja
Sezaki olja
Sezaki olja
Sezaki olja
Sezaki olja

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARUO SEZAKI (född 1907): Strandbild, signerad o daterad Sezaki -53, olja på duk, ca 47x38 cm

403702

2016-09-07