Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

5 800 SEK

2 000 SEK

LEIF HELLQVIST, "Feffe", skulptur, bemålad metall, signerad Leif Hellqvist -65, höjd 64, 80x70 cm

Slitage

403707

2016-09-15