Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅL, ASSIETTER, LOCKURNA, 8 dlr., porslin, Kina, 1700- samt 1800-tal, varierande dekor i underglasyrblått, diameter 14-18, lockurnans höjd 13 cm
Nagg
403715
2016-09-07
Gör en kostnadsfri värdering här