Harald Widing

Harald Widing
Harald Widing
Harald Widing
Harald Widing

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HARALD WIDING (1903-1984): Porträtt, signerade och daterade -33, olja på pannå, 44x40 cm

Omfattande skador, oramad

403716

2016-09-07