Harlad Widing

Harlad Widing
Harlad Widing
Harlad Widing
Harlad Widing
Harlad Widing
Harlad Widing

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARALD WIDING (1903-1984): Abstrakt komposition, signerade och daterade -62, olja på duk, 46x39 cm

403717

2016-09-07