Fanny Falkner kvinnoporträtt

Fanny Falkner kvinnoporträtt
Fanny Falkner kvinnoporträtt
Fanny Falkner kvinnoporträtt
Fanny Falkner kvinnoporträtt

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

FANNY FALKNER (1891-1963): Kvinnoporträtt, signerad Fanny Falner, akvarell, ca 30x23 cm

Fläckar

403721

2016-09-07