Eskil Nordell oljemålning

Eskil Nordell oljemålning
Eskil Nordell oljemålning
Eskil Nordell oljemålning
Eskil Nordell oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ESKIL NORDELL (1921-2001): "Kväll i staden", signerad Nordell, olja på pannå, 43x67 cm

Zustandsbeschreibung

403723

2016-09-07