Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ESKIL NORDELL (1921-2001): "Kväll i staden", signerad Nordell, olja på pannå, 43x67 cm
Zustandsbeschreibung
403723
2016-09-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner