Mässing Gusum ljusstakar

Mässing Gusum ljusstakar
Mässing Gusum ljusstakar
Mässing Gusum ljusstakar
Mässing Gusum ljusstakar
Mässing Gusum ljusstakar
Mässing Gusum ljusstakar

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 2+2+2, mässing, 18/1900-tal, bland annat Gusums bruk, höjd 18-20 cm

Smärre bruksslitage

403731

2016-09-07