Ljusstakar 1800-tal mässing

Ljusstakar 1800-tal mässing
Ljusstakar 1800-tal mässing
Ljusstakar 1800-tal mässing
Ljusstakar 1800-tal mässing
Ljusstakar 1800-tal mässing
Ljusstakar 1800-tal mässing

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 4 st., mässing, 1800-tal, snarlika, höjd 15-16 cm

Bruksslitage

403738

2016-09-07