karmstol 1930-tal

karmstol 1930-tal
karmstol 1930-tal
karmstol 1930-tal
karmstol 1930-tal
karmstol 1930-tal
karmstol 1930-tal
karmstol 1930-tal
karmstol 1930-tal
karmstol 1930-tal
karmstol 1930-tal
karmstol 1930-tal
karmstol 1930-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARMSTOL, 1930-tal, funkis, kromad metallstomme, delvis svartlackerat trä, stoppad rygg och sitts, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, ytskador

403784

2016-09-07