Spegel med konsol i sengustaviansk stil

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL med KONSOL, omkring 1900, senempirestil, fanerad i mahogny, förgyllda mässingsdetaljer, fasettslipat spegelglas, konsol med låda, spegelns höjd 143x70, bordets höjd 78x68, total höjd 221 cm

Konsolens skiva med ytslitage

403792

2016-09-07