Spegel med konsol i sengustaviansk stil
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL med KONSOL, omkring 1900, senempirestil, fanerad i mahogny, förgyllda mässingsdetaljer, fasettslipat spegelglas, konsol med låda, spegelns höjd 143x70, bordets höjd 78x68, total höjd 221 cm
Konsolens skiva med ytslitage
403792
2016-09-07