Edo Murtic mapp med 6 färglitografier

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDO MURTIC (Kroatien, 1921-2004), "8 Litografija", 1959, mapp med 6 av ursprungligen 8 färglitografier, signerade och numrerade 160/200, bladstorlek 49x35 cm

Något gulnade, smärre hanteringsveck

403795

2016-09-07