Kommod NK
Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
KOMMOD, 1900-talets första hälft, bonad björk med marmoröverdel, etikettmärkt "Gustav VI Adolf U19" (Ulriksdals slott), samt skyltmärkt Nordiska Kompaniet höjd ca 98, 65x52 cm
Fanérskador, marmor med nagg
403796
2016-09-07