Kommod NK

Kommod NK
Kommod NK
Kommod NK
Kommod NK
Kommod NK
Kommod NK
Kommod NK
Kommod NK
Kommod NK
Kommod NK
Kommod NK
Kommod NK

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

KOMMOD, 1900-talets första hälft, bonad björk med marmoröverdel, etikettmärkt "Gustav VI Adolf U19" (Ulriksdals slott), samt skyltmärkt Nordiska Kompaniet höjd ca 98, 65x52 cm

Fanérskador, marmor med nagg

403796

2016-09-07