Nils Tydén oljemålning
2016-09-07
403807
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NILS TYDÉN (1889-1976): Vita Klippor, signerad N Tydén, olja på pannå, 38x46 cm