Galina Maltseva oljemålning

Galina Maltseva oljemålning
Galina Maltseva oljemålning
Galina Maltseva oljemålning
Galina Maltseva oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GALINA MALTSEVA (född1951): Stadsmotiv, signerad och daterad 1989, olja på pannå, 39x49 cm

403812

2016-09-07