Klubbat för:
38 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
CARL WILHELMSON (1866-1928): Modell, signerad C. Wilhelmson, olja på papper, 47 x 29 cm
Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer
403813
2016-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här