Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VÄRMEKAROTT, nysilver, 1900-talets första hälft, med varmvattenbehållare, stämplad William Hutton & Sons Sheffield, höjd 13, längd 29 cm
403828
2016-09-07
Gör en kostnadsfri värdering här