Värmekarott nysilver

Värmekarott nysilver
Värmekarott nysilver
Värmekarott nysilver
Värmekarott nysilver
Värmekarott nysilver
Värmekarott nysilver
Värmekarott nysilver
Värmekarott nysilver

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄRMEKAROTT, nysilver, 1900-talets första hälft, med varmvattenbehållare, stämplad William Hutton & Sons Sheffield, höjd 13, längd 29 cm

403828

2016-09-07