Laila Prytz olja på pannå
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LAILA PRYTZ (1907-1982): "Dansande Geishor", signerad och daterad Laila Prytz 1968, olja på pannå, 37x45 cm
403829
2016-09-07