Ljusstakar spiralvridna

Ljusstakar spiralvridna
Ljusstakar spiralvridna
Ljusstakar spiralvridna
Ljusstakar spiralvridna
Ljusstakar spiralvridna
Ljusstakar spiralvridna

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, trä samt mässing, 1900-talets början, troligen England, spiralvridet skaft, höjd ca 31 cm

Manschetterna med stötskador

403830

2016-09-07