Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIGVARD BERNADOTTE (1907-2002), (2) kompositioner, signerade och daterade -82 samt signerade i trycket, färglitografier, 5/360, 35x28 cm
403833
2016-09-07
Gör en kostnadsfri värdering här