Sigvard Bernadotte färglitografier

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGVARD BERNADOTTE (1907-2002), (2) kompositioner, signerade och daterade -82 samt signerade i trycket, färglitografier, 5/360, 35x28 cm

403833

2016-09-07