Karl Granqvist blandteknik
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KARL GRANQVIST (1921-1994): På stranden, signerad och daterad Karl Granqvist, -78, tusch, blyerts och akvarell, 11x17 cm, handförgylld ram med slitage
403838
2016-09-07