Erik Olson färglitografi

Erik Olson färglitografi
Erik Olson färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIK OLSON (1901-1986), grafiskt blad, motiv av fiskeläger, signerad och daterad "Erik Olson 1955", bladmått ca 60x43 cm

Smärre hanteringsveck i marginalen

403843

2016-09-07