Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ERIK OLSON (1901-1986), grafiskt blad, motiv av fiskeläger, signerad och daterad "Erik Olson 1955", bladmått ca 60x43 cm
Smärre hanteringsveck i marginalen
403843
2016-09-07
Gör en kostnadsfri värdering här