Dietrich Grunewald blomstermotiv
Closed
2016-09-08
403859
| Sold for | 2 400 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
DIETRICH GRUNEWALD (1900-tal): Blomstermotiv, signerad Dietrich, olja på pannå, 101x121 cm