Dietrich Grunewald motiv från costa rica

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DIETRICH GRUNEWALD (1900-tal): Motiv från Costa Rica, signerad Dietrich, olja på pannå, 60x50 cm

403861

2016-09-08