Klubbat för:
5 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BYRÅ med stenskiva, sengustaviansk stil, 1900-tal, fanérad i mahogny, listverk, dragringar och beslag i mässing, höjd 80 94x43 cm, nyckel finns
Zustandsbeschreibung
Slitage
403866
2016-09-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner