Jordi Arkö
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JORDI ARKÖ, Bengtsson, Röde Orm. I-II (Sjöfarare i Västerled. - Hemma och i Österled.) Frans G. Bengtsson. 1991. Folio. 105 signerade huvudsakligen dubbla färglitografier J. Arkö. Text och litografier lösa i omslag i röda klotkassetter, 2 volymer.
Ej genomgångna
403870
2016-09-08